Pravidla fóra

Goto down

Pravidla fóra

Příspěvek pro Admin za Mon Nov 09, 2015 8:24 am

Každý uživatel fóra je povinen se seznámit s těmito pravidly. Neznalost pravidel není omluvou při jejich porušování.
V otázkách pravidly neupravenými se pokuste chovat slušně, podle obecně platných morálních norem, případně níže uvedeného desatera.
Tato pravidla platí od chvíle jejich zveřejnění. Moderátoři si ponechávají právo na provádění změn v nynějších pravidlech. Veškeré změny se stávají platné ve chvíli jejich zveřejnění na této stránce.

1. Pravidla přispívání do diskuze
Každý uživatel fóra má právo na založení nového thread (tématu) za podmínek, že nebude zakládat duplicitní thread (téma). Nejprve si ověřte, že zde již není dříve založen thread (téma) na téma, které chcete publikovat.
Témata zakládejte vždy v adekvátní sekci.
Pokud si nejste jistí, kam vaše téma patří, neřešte to tím, že založíte to stejné téma na více místech. Pokud jej umístíte na nevhodné místo, moderátoři ho přesunou.
U témat, která zakládáte v diskusním fóru, velice záleží na titulku. Je pravděpodobné, že se tak mnohem dřív dočkáte odpovědi.
Citace používejte s rozumem. Pokud odpovídáte na poslední předešlý příspěvek, je citovat zbytečné stejně jako citovat celý "strom". Citace mají smysl, když reagujete na dřívější starší příspěvek a nebylo by to ze samotné odpovědi zřetelné.

2. Náležitosti příspěvku
Každý uživatel fóra má právo vkládat příspěvky a reagovat na jiné, již napsané ostatními uživateli fóra.
Za nepřípustný obsah, který budeme bez výjimky a varování mazat, považujeme:
- vše v rozporu se zákony ČR
- názory navádějící k rasové, náboženské nebo etnické nesnášenlivosti a vyhraněné politické názory
- názory propagující násilí
- příspěvky propagující náboženské a jiné sekty
- názory všeobecně uznané jako morálně škodlivé nebo společensky nevhodné

3. Chování na fóru odborymiele.forumczech.com
Uživatel nesmí vystupovat na webu pod různými identitami a jmény a zakládat si více uživatelských účtů. Moderátoři si vyhrazují právo udělit takovému uživateli BAN (vyloučení z fóra) i bez upozornění.
Uživatelé zveřejňují své komentáře a názory pouze na svou zodpovědnost a vyjadřují jimi svůj osobní názor. Moderátoři nenesou žádnou zodpovědnost za obsah umístěný v diskusním fóru, texty neprocházejí redakční úpravou.
Fórum neslouží k vyřizovaní soukromých věcí - k tomu je případně určený e-mail, icq, nebo soukromá zpráva.
Dodržujte zásady slušného chování a buďte tolerantní. Pokud budete mít pocit, že vás někdo příliš obtěžuje, uráží nebo se chová jinak nevhodně, napište moderátorům, aby mohli zjednat nápravu.
"Nerýpejte" do ostatních uživatelů a ve vlastním zájmu ani do moderátorů a admina
Rozmyslete si každý svůj post - pokud vím, odpovím - pokud nevím, tak mlčím a nenavážím se do tazatele či ostatních.
Pokud během diskuze přijdete na jiné téma, které chcete rozvinout, založte si samostatné téma, nebo požádejte moderátora o rozdělení diskuze. Off topic příspěvky jen znepřehlední diskuzi a ostatní uživatelé pak těžko hledají potřebné informace. Moderátoři budou takové příspěvky přesouvat nebo mazat a to bez upozornění.
Nově příchozí uživatel nemívá většinou mnoho zkušeností s užíváním fóra a bývá dezorientován, berte to v potaz při reakci na jeho posty.

Sankce
Přístup na webové stránky [You must be registered and logged in to see this link.] bude zakázán uživatelům, kteří opakovaně nebo zásadně poruší výše uvedená pravidla.
Porušování pravidel povede k udělení výstrahy. Pokud se bude nepřípustné chování uživatele opakovat, bude jeho účet na [You must be registered and logged in to see this link.] zablokován a bude mu znemožněn přístup do diskuze. Je to však krajní řešení, ke kterému dochází jen velmi výjimečně a doufáme, že se mu budeme moci úspěšně vyhýbat.
Moderátoři si vyhrazují právo udělit BAN i bez předchozího upozornění v případě zvlášť závažného porušení pravidel či zákonů České republiky.

Snažte se, prosíme, pochopit, že těmito pravidly se vás nesnažíme omezovat, ale chceme udržet fórum v takovém stavu, aby si tu každý našel odpověď na své otázky, mohl vyjádřit svůj názor a nebál se sem přijít.
Admin
Admin
Admin

Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 09. 11. 15

http://bandzone.cz/fan/mihaal

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru